Devlet Denetim Elemanları Derneği (DENETDE) Ankara'da Çalıştay Düzenledi


Vergi Müfettişleri Derneği'nin ev sahipliğinde Ankara'da Devlet Denetim Elemanları Çalıştayı düzenlendi. Çalıştayda, denetim elemanlarının geçmişi ele alınarak geleceğe dair perspektif ortaya konuldu ve ortak sorunların çözümüne ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.


DENETDE Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ticaret Müfettişleri, Sağlık Bakanlığı Müfettişleri, SGK Müfettişleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müfettişleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müfettişleri, İş Müfettişleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müfettişleri, DMO Genel Müdürlüğü Müfettişleri, Ankara Büyükşehir Belediye Müfettişleri, ASKİ Genel Müdürlüğü Müfettişleri, Mahalli İdareler Kontrolörleri ve TCDD Müfettişleri çalıştaya katılım sağladı.


Çalıştay sonrasında görüşlerini aktaran Derneğimiz Başkanı Dr. Coşkun ŞENOL, "Çok faydalı bir çalışma oldu. Böylesi organizasyonların daha sık yapılması ve birlikte daha güçlü adımların atılması yönünde ortak bir kararın çıkması da ayrıca sevindirici. Katılan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.