Gümrük ve Dış Ticaret Soru Seti
Ürün Kodu : YN:41      Yorumlar (0)      Yorum Ekle
175.00 TL   Kdv Dahil
-
+


"Gümrük ve Dış Ticaret Soru Bankası" ile "Gümrük Mevzuatı Soru Bankası" olarak 2 kitaptan oluşan setimiz satışa sunulmuştur.

Gümrük ve Dış Ticaret Soru Bankası kitabı ile Temmuz 2020 tarihi itibariyle mevzuat güncellemesi yapılarak, soru sayısı da 2.100’den 2.500’e çıkarılarak ve de sınav formatına uygun olarak beş şıklı sorular hazırlanarak yayımlanmıştır. Bunun yanında sınava hazırlanmada faydalı olacağı düşüncesiyle 5 adet deneme sınavı konulmuş, bunlardan bir tanesi şeflik sınavında çıkan konu ve soru dağılımı dikkate alınarak, diğeri ise gümrük muhafaza kısım amirliği sınavında çıkan konu ve soru dağılımı dikkate alınarak aslına uygun olarak hazırlanmıştır.Konusunda uzman ve daha önce yapılmış birçok sınav sorularının hazırlanmasına da katkı sağlamış olan Ticaret Müfettişlerince hazırlanan eser; diğer yayınlarımız gibi önemli bir kaynak niteliğindedir. Kitaba ilişkin detaylara https://www.gtm.org.tr/gumruk-ve-dis-ticaret-soru-bankasi-yn:40 linki üzerinden erişilebilir.


Gümrük Mevzuatı Soru Bankası kitabı ise Ekim 2019 itibari ile güncel Gümrük Mevzuatı içermekte olup; Gümrük Kanunu sistematiğine göre konulara ayrılmış, Gümrük Kanunu, Gümrük Yönetmeliği, Gümrük Tebliğleri ile 2009/15481 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı konularının Ekim 2019 itibariyle en güncel mevzuat hükümlerini kapsayan, önceki sınav soru örneklerine yer verilmiş, yeni sınav formatına uygun 5 şıklı, her sorunun mevzuat karşılığına yer verildiği, açıklamalı ve çözümlü toplam 1250 adet sorudan oluşmaktadır. Kitaba ilişkin detaylara https://www.gtm.org.tr/gumruk-mevzuati-soru-bankasi-yn:39 linki üzerinden erişilebilir.


Siz değerli okurlarımıza her iki kitabın da faydalı olmasını temenni ederiz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?