Gümrük ve Ticaret Müfettişleri Dayanışma Derneği

 Ticaret Müfettişleri olarak, yolsuzluğun ülke ekonomisi ve toplum refahı üzerindeki olumsuz etkisini göz önünde bulundurarak; doğruluk ve tarafsızlıktan ödün vermeksizin, iç ve dış ticaret mevzuat ve politikalarının eksiksiz olarak uygulanması yoluyla yasa dışı ticaretin engellenmesi yanında yasal ticaretin gelişmesi doğrultusunda yol gösterici olan, etkin ve verimli bir  denetim birimi olma hedefini belirlemiş bulunmaktayız.

Bu çerçevede; bir yanda mesleki görevlerimizi eksiksiz ve layıkıyla yerine getirirken bir yandan da derneğimiz vasıtasıyla kişiler arasındaki sosyal ilişkilerin kuvvetlendirilmesi yönünde çaba sarf etmekte ve ayrıca yayınlamış bulunduğumuz kaynaklar ile belirlediğimiz hedefe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Bu yöndeki en önemli mihenk taşlarından birisi olan ve 1994 yılından beri yayın hayatını sürdüren dergimiz, yeni dönemde “Gümrük ve Ticaret Dünyası”  adı altında yayımlanmaya devam etmektedir.

Dergimizin, içeriğiyle gümrük ve ticaret camiası için önemli bir başvuru kaynağı olacağı ve bu çerçevede toplumun çok daha geniş bir kesimine hitap edeceği düşüncesini taşımaktayız.

Her biri özenle konunun uzmanlarınca hazırlanmış makalelerin, ilgililer için yol gösterici olacağını ve karşılaşılan kimi sorunların çözümünde fayda sağlayacağını ümit etmekteyiz.

 

Gümrük ve Ticaret Müfettişleri Dayanışma Derneği
Yönetim Kurulu

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.